Haber Detayı
10 Ağustos 2021 - Salı 13:37 Bu haber 3201 kez okundu
 
ÇIRAY: 'İYİ PARTİ'NİN OYU 17-18'
Aytun Çıray: "İyi Partinin oy oranları çeşitli anket kuruluşları tarafından 14-15 dolayında gösterilmekte, aslında oy oranımız 17-18 dolaylarında olduğunu tahmin ediyorum."dedi.
Siyaset Haberi
ÇIRAY: 'İYİ PARTİ'NİN OYU 17-18'

Geçtiğimiz Cuma günü Tire’ye bir inceleme gezisi yapan İYİ PARTİ Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Aytun Çıray Parti İlçe Merkezinde partililerle görüştü.

Görüşmede çok önemli konulara değinen ÇIRAY şunları söyledi: "İzmir Milletvekili ve yörenin bir insanı olarak Tire’ye ziyarette bulunmayı çok önemsiyorum.  Bu vesileyle Tire’li hemşehrilerimin dertlerini de dinleme fırsatı bulmuş olacağım.

Ülkemizin pek çok sorunu var, bu sorunların.  çoğu bizzat hükümetin beceriksizliğinden kaynaklanmakta ve çözme becerisine sahip olamadıkları İçin hem ülkemize , hem vatandaşlarımıza zarar vermektedirler.  Ülkemiz bir an önce  bu beceriksiz ve basiretsiz tek adam yönetiminden kurtarılmalıdır.  Suriye sorununu ve düzensiz göçmen felaketini yarattıkları yetmezmiş gibi şimdi de Afgan salgınına maruz kalmakta ve elini kolunu sallayarak binlerce kişi yurdumuza gelmektedir bunun kesinlikle önlenmesi gerekir. Ekonomide , eğitimde, dış politikada daha  birçok alanda yapılan hatalar nedeniyle Türkiye karanlık bir geleceğe sürüklenmektedir. İYİ Partinin kuruluşu Türkiye için bir şanstır. Partimiz kurulmazdan önce tünelin sonu kapkaranlıktı, İYİ Partinin kuruluşuyla tünelin ucunda bir ışık belirmiştir. Türkiye bu karanlıktan en kısa zamanda İYİ Partinin liyakatli kadroları sayesinde aydınlığa kavuşacaktır.

İyi  Partinin oy oranları çeşitli anket kuruluşları tarafından 14-15 dolayında  gösterilmekte, aslında oy oranımız 17-18 dolaylarında olduğunu tahmin ediyorum. Eylül - -Ekim aylarında bu oranın 20 leri aşıp, 25'lere ulaşacağını tahmin ediyorum. Vatandaşlarımız bizi çağırıyor. İnşallah bu teveccüh ile iş başına gelecek ve Türkiye’nin bütün sorunlarını ihlasla çözüme kavuşturacağız." şeklinde konuştu.       

Çıray ve ekibi daha sonra esnaf ve vatandaşlarla görüşerek derlerini dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇIRAY:, 'İYİ, PARTİ'NİN, OYU, 17-18', , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı