Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 11:52 Bu haber 3465 kez okundu
 
Boyacıoğlu, “Adayımızı Şölen Havasında Açıklayacağız”
AK Parti Tire Teşkilatında, Belediye Başkan Adayının Cumhurbaşkanı tarafından açıklanması heyecanı yaşanıyor.
Siyaset Haberi
Boyacıoğlu, “Adayımızı Şölen Havasında Açıklayacağız”

AK Parti İzmir ilçelerinin adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı programda açıklanacak.

 

Halkapınar Kapalı Spor Salonunda saat 14.00’te gerçekleştirecek program için AK Parti Tire İlçe Teşkilat binası önünden araçlar kaldırılacak. 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Tire İlçe Başkan Vekili Ceyhan Boyacıoğlu teşkilat olarak büyük bir heyecan yaşadıklarını belirterek, “31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimin startı Cumartesi günü adayımızı Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklaması ile resmen başlamış olacak. Bu kutlu günü şölene dönüştürmek için çok güçlü bir katılımla adayımızın yanında olacağız. Büyük bir coşku ile Cumhurbaşkanımıza teşkilatımızın heyecanını yansıtacağız. Adayımızın açıklanması ile birlikte tüm kademelerimizle sahaya ineceğiz. Tevazu, samimiyet, gayret ile önce millet, önce memleket diyeceğiz. Yerel seçim sloganımız budur. AK Parti Tire Teşkilatı olarak var gücümüzle Tirelilere yeniden AK belediyeciliği yaşatmak için Gönül Belediyeciliği düsturu ile yola çıkıyoruz” dedi. 

 

Boyacıoğlu ayrıca, AK Parti Tire Teşkilatı olarak seçim sürecinde hiç bir parti ve kişi ile polemiğe girilmeden, sadece halkla istişare halinde projelerin anlatıldığı bir propaganda dönemi geçireceklerini kaydetti.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boyacıoğlu,, “Adayımızı, Şölen, Havasında, Açıklayacağız”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Boyacıoğlu, “Adayımızı Şölen Havasında Açıklayacağız”
Yorumlar
Haber Yazılımı