Haber Detayı
17 Şubat 2014 - Pazartesi 09:28 Bu haber 2140 kez okundu
 
Bilgi Koleji basketbolcuları Gençler Ligi’nde orta şeker ilerleyişte
SOCAR PETKİM: 65 – TİRE BİLGİ KOLEJİ: 40 ALTAY: 64 – TİRE BİLGİ KOLEJİ: 81 EBBL’nde (Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi) elendikten sonra, sadece İzmir Gençler Basketbol Ligi’nde mücadele etmeye başlayan Tire Bilgi Koleji, oynadığı 4 karşılaşmadan ikisini kazanırken, ikisinden de boynu bükük ayrıldı.
Tire Haberi
Bilgi Koleji basketbolcuları Gençler Ligi’nde orta şeker ilerleyişte

Tire’nin basketboldaki ikinci temsilcisi olarak bu sene parkelerde boy gösteren ve iki alanda birden mücadele eden Tire Bilgi Koleji, ana kategori olan Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadelesini orta sıralarda bitirerek sezon kapatmıştı.

Tire Bilgi Koleji, buna karşın yer aldığı diğer kategori olan İzmir Gençler Basketbol Ligi’nde mücadelesini devam ettirmekte. Şuana kadar oynadığı dört karşılaşmanın ikisini kazanan, ikisini ise kaybeden Bilgi Koleji’nin genç basketbolcuları, orta şeker ilerleyişlerini sürdürmekte. Toplamda 12 takımın yer aldığı grupta, ilk 6 sıra içine girip ikinci tur grup mücadelesinden de başarı ile çıkmayı amaçlayan Bilgi Koleji, şuan için bu sınır içinde yer almakta.

Temsilcimiz, son iki karşılaşmasını geçtiğimiz günlerde İzmir’de tarafsız salonlarda yaptı. Bu karşılaşmalardan ilkinde grubun güçlü ekibi Socar Petkim ile karşılaştı. Socar Petkim’e “65-40” yenildi. Diğer karşılaşmada ise Altay ile mücadele eden Bilgi Koleji, bu müsabakanda ise “81-64” galip ayrıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SOCAR, PETKİM, 65, , –, , TİRE, BİLGİ, KOLEJİ, 40 ALTAY, 64, , , , –, , , TİRE,
Yorumlar
Haber Yazılımı