Haber Detayı
19 Şubat 2014 - Çarşamba 09:41 Bu haber 2754 kez okundu
 
Bilgi Koleji’nin fotoğraf kulübü öğrencileri sergi açtı
Tire Bilgi Koleji ikinci kademe öğrencileri, fotoğrafçılık kulübü öğrencilerinin çekmiş oldukları fotoğraf eserlerinin yer aldığı fotoğraf sergisi Tire Park AVM’de açıldı. Sergi 1 hafta boyunca Tireli sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.
Tire Haberi
Bilgi Koleji’nin fotoğraf kulübü öğrencileri sergi açtı

Tire Bilgi Koleji’nin okul kulüplerinden biri olan fotoğrafçılık kulübüne üye olan 12 öğrenci, kulübün sorumlusu olan görsel sanatları öğretmeni  Erhan Arslan’ın idaresi ve yönlendirmesi eşliğinde, kendi çektikleri fotoğraflardan oluşan bir fotoğraf sergisi açtı. Tire Park AVM’de önceki gün açılan sergide toplam 30 fotoğraf eseri yer aldı. Sergide fotoğrafları bulunan öğrenciler, 5, 6, 7 ve 8. Sınıflarda okuyan öğrencilerden oluştu. Sergide ayrıca, geçtiğimiz günlerde okul çapında yapılan “Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraf eserlerinden birkaçı da yer aldı.

Sergi için kendi fotoğraf makineleri ile serbest şekilde çalışan ve istedikleri fotoğrafları çeken öğrencilerin eserleri arasında; doğa fotoğrafları, makro çekimler, Tire manzaraları, insan fotoğrafları v.s. gibi kareler yer aldı. Gerçekleştirdikleri sergi ile ilgili olarak konuşan görsel sanatlar öğretmeni Erhan Arslan, “Bu güzel sergiyi açmak öğrencilerimizin ortak fikri idi. Bu konuda okul yönetimi de bize tam destek verdi. Bundan dolayı okul müdürümüz İsmail Özgüç’e çok teşekkür ediyoruz. Fotoğrafçılık kulübünde yer alan ve bu güzel eserleri ortaya çıkaran tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Sergimiz 1 hafta boyunca açık kalacak. Tireli sanatseverleri, fotoğraf meraklılarını bu sergiye bekliyoruz.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Bilgi, Koleji, ikinci, kademe, öğrencileri, fotoğrafçılık, kulübü, öğrenci
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bilgi Koleji’nin fotoğraf kulübü öğrencileri sergi açtı
Bilgi Koleji’nin fotoğraf kulübü öğrencileri sergi açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı