Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 16:27 Bu haber 2965 kez okundu
 
İçelli, “Biz her an seçime hazırız”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Haziran’da erken seçime gidilecek açıklaması, gündeme bomba gibi düştü. Tire AK Parti İlçe Başkanı M. Selman İçelli, yenilenmiş diri bir kadroyla seçime hazır olduklarını belirtti.
Tire Haberi
İçelli, “Biz her an seçime hazırız”

Dün Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Meclis’teki grup toplantısında yaptığı, “26 Ağustos’ta erken seçime gidilsin” açıklamalarının ardından bugün Bahçeli, Beştepe’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ikili bir görüşmede bulundu. Toplantının ardından, kameralar karşısına geçen Erdoğan, erken seçimin ülkenin içinde bulunduğu şartlar ve bölgesel tehlikeler sebebiyle gerekli bir hale geldiğini belirterek erken seçime gidileceğini belirtti ve seçim tarihi için 24 Haziran tarihini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması ile Türkiye, 24 Haziran Pazar günü yapılacak.

“SANDIK GÖREVLİLERİ, GENÇLİK VE KADIN KOLLARIMIZLA HAZIRIZ”

Bu ani ve şok gelişmeler ülke gündeminde bomba etkisi yaptı. Bu önemli gelişmeyle ilgili olarak Tire’den ilk açıklama iktidar temsilcisi olan, AK Parti Tire İlçe Başkanı M. Selman İçelli tarafından yapıldı. İçelli, konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamada; “Biz yenilenen diri bir kadro ile her an seçime hazır haldeyiz. AK Parti Tire Teşkilatı olarak yaklaşık iki ay kadar sonra yapılacak seçimde sandık görevlilerimiz, kadın ve gençlik kollarımız biz hazırız.”

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı