Haber Detayı
10 Mart 2018 - Cumartesi 15:48 Bu haber 41529 kez okundu
 
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Ak Parti Bayındır 6. Olağan Kongresi mevcut başkan Uğur Demirezen’in yeniden aday gösterilmesi ile tek liste halinde Bayındır Belediyesi Düğün Salonu’nda yapıldı.
Bayındır Haberi
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan

Kongrede divan başkanlığı yapan Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Bayındır’ın diğer ilçelerdeki gibi Ak Hizmetlerden yararlanamadığını söyleyerek, “İzmir’in güney hattında baktığımız zaman işte burada Kemalpaşa Belediye Başkanımız Arif Uğurlu, Menderes Belediye Başkanımız Sayın Bülent Soylu burada, Torbalı Belediye Başkanımız Adnan Görmez burada, Ödemiş Belediye Başkanımız Mahmut Badem burada, Kiraz Belediye Başkanımız Saliha Özçınar burada. Şimdi burada bir eksik var. Burada Bayındır eksik kaldı. Buradaki sorumluluğumuzu hissederek değerli hemşerilerim inşallah 2019’da yeniden Ak Partili bir Belediyeyle Bayındırlı hemşerilerim için tekrar hizmet verilirse buluşturacağız. Bayındır özellikle bu geçmiş 4 yıllık dönemde maalesef beceriksiz bir yerel yönetimin eli altında” dedi.

KEREM ALİ SÜREKLİ, “BAYINDIR’A 100 YATAKLI HASTANE YAPILACAK”

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli kongrede yaptığı konuşmada bir dönem önce Ak Partili belediyeler olan Tire ve Bayındır’da yarım kalan birer hikaye olduğunu kaydederek, “Var gücümüzle 2019’da Tire ve Bayındır’ı da Ak Belediyecilik ile yeniden buluşturacağız. Burada Bayındırlılara bir müjde vermek istiyorum. Bayındır’a 100 yataklı hastane yapılması ile ilgili çalışmalara başladık” dedi.

BAŞKAN DEMİREZEN, “BÜTÜN GÖREV VE MAKAMLAR İMTİHANDIR”

Daha sonra kürsüye gelerek konuşan Ak Parti Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen, “Kongremiz inşallah ülkemize, ilimize, ilçemize hayırlar getirir. Bu kongre inşallah 2019’da yerelde iktidar olmamızın habercisi olur. Mevkiler makamlar değişir. Bu partide bir tek şey değişmez o da bu partide hizmet sevdası. Bütün görev ve makamlar imtihandır. Nasip olursa sizlerin desteği ile beraber 5. yıla doğru gidiyoruz. 16 yılda ülkemizde çok hizmetler oldu ama. Bayındır olarak bu 16 yılda kim bu teşkilata bir tuğla koyduysa önünde saygıyla eğiliyor elini öpüyorum. Bu dava samimi insanların, gece gündüz koşan, Allah sizden razı olsun duasını alabilmek için koşan insanların davası” dedi.

400 DELEGEDEN 343’ÜNÜN OYUNU ALDI

Ak Parti Bayındır İlçe Teşkilatı kongresinde 400 delegeden 343'ünü evet oyu ile Uğur Demirezen yeniden başkanlığa seçildi.Bayındır ilçe kongresine; Ak Parti İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ve Mahmut Atilla Kaya, Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu burada, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu ve partililer katıldı.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayındır, AK, Parti’de, Demirezen, yeniden, başkan,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Bayındır AK Parti’de Demirezen yeniden başkan
Yorumlar
Haber Yazılımı