Haber Detayı
30 Mart 2018 - Cuma 10:56 Bu haber 2079 kez okundu
 
Başköy’ü satranç heyecanı sardı
Başköy’de yapılacak Çocuk Bayramı ve Satranç Turnuvası için hazırlıklar başladı. Öğretmen ve veliler el ele verip, okulu boyuyorlar.
- Haberi
Başköy’ü satranç heyecanı sardı

Tire Başköy Çocuk Bayramı ve Satranç Turnuvası etkinliği 18-19 Nisan 2018 tarihinde Başköy İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirilecek.Başköy İlk ve Ortaokulu ile Türkiye Satranç Federasyonu Tire Temsilciliği’nin düzenlediği büyük satranç turnuvasında ilk ve ortaokul seviyesinden toplamda 150 öğrenci katılım gösterecek.

TURNUVA İÇİN EL ELE VERDİLER

Ödüllü turnuva 18-19 Nisan 2018 tarihinde Tire’ye bağlı Başköy İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirilecek olup, başvurular Tire İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden edinilecek form ile TSF Tire Temsilcisi Egemen Bökü’ye yapılacak.

Satranç Turnuvası’nın ardından 19 Nisan 2018’de yapılacak çocuk şenliğinde ise halk oyunları, ilizyon gösterileri, balon gösterisi ve palyaço gibi etkinlikler de olacak.Okul yöneticileri ve veliler, el ele verirsek şenlik için okulu hazırlamaya başladılar. Hep birlikte fırçaları alan köylüler, okulun badana ve boyasını yapıyorlar.

HABER:  Dilek ÇULPAN

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı