Haber Detayı
18 Ağustos 2021 - Çarşamba 10:52 Bu haber 3342 kez okundu
 
BAŞKAN ŞENYURT: 'ÜYE SAYIMIZ ÇIĞ GİBİ ARTIYOR'
Şenyurt göreve geldikleri günden beri karınca gibi çalıştıklarını dile getirerek, “ İlçemizde gitmedik, ayak basmadık mahalle ve kırsal mahalle bırakmadıklarını söyledi."
Siyaset Haberi
BAŞKAN ŞENYURT: 'ÜYE SAYIMIZ ÇIĞ GİBİ ARTIYOR'

Son yılların gözde partisi İYİ PARTİ  üye sayısını her geçen gün artıyor. Savunduğu fikirler ve çalışmalarıyla halkın dertlerine kulak veren ve iktidara gelmeden bu konularda projeler üretmeye başlayan ve çözüm yolları öneren İyi Parti  Ülke çapında seçmenin ümidi haline gelme yolunda bir hayli mesafe kaydetmiş durumda. İyi Parti’nin bu çalışmalarına paralel olarak  Tire İlçe Teşkilatı da yoğun bir çalışma içersine girmiş vaziyette. Konu ile ilgili olarak  İyi Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt  Gazetemize çalışmaları ile ilgili şu bilgileri verdi :

ÜYE SAYIMIZI BİR YILDA YÜZDE İKİYÜZ ARTIRDIK

Şenyurt  göreve geldikleri günden beri karınca gibi çalıştıklarını dile getirerek, “ İlçemizde  gitmedik,  ayak basmadık  mahalle ve kırsal mahalle bırakmadıklarını  söyledi.  Bu çalışmalarımızın ödülünü de görüyoruz. Bu cümleden olarak üye sayımız her geçen gün artıyor. 

İZMİR’İN EN FAZLA ÜYESİ OLAN İLÇESİ TİRE’DİR

 İzmir’in nüfus oranına göre en çok üyesi olan ilçesi Tire’dir. Tire aynı zamanda yine nüfus oranı dikkate alındığında Türkiye’nin en fazla üyesi bulunan yerleşim yeri Ankara’nın Gölbaşı ilçesinden sonra ikinci sırada yer almaktadır. Bu da çalışmalarımızın ne kadar verimli ve etkili olduğunu göstermektedir.   Yılmadan, yorulmadan çalışmalarımızı sürdürme gayreti içinde olacağımızı , zaferimizi  Tire semalarında nasıl dalgalandırmışsak tüm  ülkemizin semalarında da dalgalandırma kararlığında olacağız. Ahdettik; zafer milletçe el ele ve  gönül gönüle olan  İyi parti ve Türkiye’mizin olacaktır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ŞENYURT:, 'ÜYE, SAYIMIZ, ÇIĞ, GİBİ, ARTIYOR',
Yorumlar
Haber Yazılımı