Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 10:18 Bu haber 1522 kez okundu
 
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi
Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, "Üretici, çiftçi, köylü halkımızın isteklerini yerine getirmek bizim asli görevimizdir " dedi.
Tire Haberi
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi

Başkan Duran, Tire Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Temsilcileri ile birlikte, köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Köylerin ihtiyaçlarını ve yapılması gereken hizmetleri mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile birlikte değerlendirdi. Çözüm odaklı ve  daha hızlı hizmet vermek adına yapılması gerekenleri yerinde inceledi.

 

Büyükkale,Küçükkale,Kahrat,Gökçen,Kızılcaavlu,Peşrefli,Yeniçiftlik,Eskioba,Yenioba,Alacalı,Mahmutlar, Akçaşehir, Alaylı, Kurşak ve Çayırlı köylerine çıkarma yapan Başkan Duran’ın ,bayramdan sonra da köylere rutin ziyaretler yapacağı ve vatandaşlar ile birlikte karşılıklı birebir görüşerek köylü halkın taleplerini yerine getireceği öğrenildi.

 

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ’ SEÇİMDEN SEÇİME KÖYLERE GELEN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIZ’ DEMİŞTİK

 

Başkan Duran ‘ 5 Yılda bir sadece seçim zamanı köyleri ziyaret eden, sadece oy istemek için köylere gelen bir belediye başkanı olmayacağız. Biz bu görevi ‘gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için aldık’. Görevimizi en iyi şekilde halkımıza hizmet etmek için sürdüreceğiz. Tire Belediyesi köylümüzün, halkımızın makamıdır, sorunları hızlıca çözeceğiz, yapılması gerekenleri en iyi şekilde yaparak her işin sıkı takipçisi olacağız” dedi.

 

Vatandaşlar; İlk kez bir belediye başkanı bayram günü köyümüzü ziyaret etti. ÇOK MEMNUNUZ!

 

Vatandaşların bir belediye başkanının kendilerini ziyaret etmesinden, özellikle bir bayram günü Tire Belediye Başkanının köylü vatandaşları onurlandırmasından dolayı çok memnun kaldıkları gözlerden kaçmadı. Kendilerini ziyaret eden belediye başkanı Salih Atakan Duran için vatandaşlar; Köylerimiz böyle ziyaretlere özellikle bir bayram günü bayramlaşmaya gelen belediye başkanlarına alışık değildir, ifadeleri her köy ziyaretlerinde dile getirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Duran,, Bayramı, Köylerde, Geçirdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi
Başkan Duran, Bayramı Köylerde Geçirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı