Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 11:05 Bu haber 2548 kez okundu
 
O çukur kapatıldı…
Tire’de Balcı Caddesi esnafı, gazetemiz Büyük Tire’nin “Ortada çukur var yandan geç” başlığını tabela yaparak yetkililere seslenmesinin ardından aylardır kapatılmayan çukur jet hızıyla tamir edildi.
Tire Haberi
O çukur kapatıldı…

Tire’de, Balcı Caddesi esnafı, Büyük Tire Gazetesi’nde “Ortada çukur var yandan geç” başlığını tabela yaparak yetkililere seslenmesinin ardından aylardır kapatılmayan çukur jet hızıyla tamir edildi. Mahalle esnafının dik duruşu yetkilileri 8 ay sonra harekete geçirdi. Gazetemiz Büyük Tire, vatandaşın çektiği sıkıntıyı, halk merkezli bir yayıncılık anlayışı gereği ısrarla sayfalarına taşıdı. Haberin yayınlanmasının hemen adından Balcı caddesine gelen ekipler, yolun çukur bulunan kısmını önce dolgu malzemesi ile kaplayıp ardından da asfaltladı.

VATANDAŞTAN BÜYÜK TİRE’YE TEŞEKKÜR

Gelişmelerden son derece memnun olan mahalleliler ise “Büyük Tire’ye sorunumuzun çözülmesinde oynadığı etkin rol için teşekkür ederiz. İçinde yaşadığımız bu kent hepimizin. Cadde ve sokaklardaki çukurlarla daha etkili mücadele edilmeli. Gerek doğa koşulları gerekse ağır tonajlı araçlar yolların bozulmasının önünü açıyor. Vatandaş ise bozuk yollar yüzünden zorluklar yaşıyor ” şeklinde konuştular.

                                                                     

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı