Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 17:23 Bu haber 28774 kez okundu
 
Atakan Duran, milletvekili aday adayı oldu
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Atakan Duran, sürpriz kararla partisinin İzmir 2. Bölge milletvekili aday adayı olma kararı aldı. Duran’ın bu kararı almasında ilçe yönetimin kararlı isteği ve Partisinin büyüklerinin onayının etkili olduğu öğrenildi.
Tire Haberi
Atakan Duran, milletvekili aday adayı oldu

Tire İYİ Parti’de dikkat çekici sürpriz bir gelişme yaşandı. Erken seçimlerle ilgili amaçlarını, “Amacımız Genel Başkanımız Meral Akşenir’i Cumhurbaşkanı” yapmak diyen İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Atakan Duran, İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Duran’ın yerine İlçe Başkan Yardımıcısı İlke Bingül bakacak.

KÜÇÜK MENDERES HAVZASI’NDAN VE TİRE’DEN BİR İSİM

Kendisi ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığımız ve aldığı bu kararı sorduğumuz Duran, görüşme anında yolda olduğunu ve aday adaylığı dilekçesini il başkanlığına götürdüğünü belirtti. Duran, yaptığı kısa değerlendirmede; “Biz Partimizin başarısı için varız. Amacımız Genel  Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak. İlçe yönetimindeki arkadaşlarımın istekleri ile Küçük Menderes Havzası’ndan ve Tire’den bir aday olarak, bölgeyi güçlü bir şekilde temsil için aday adayı olma kararı aldım. Hayırlısı olsun.” dedi.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA                                          

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atakan, Duran,, milletvekili, aday, adayı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı