Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 09:55 Bu haber 4255 kez okundu
 
Armağan Ada ilk mezunlarını verdi
Tire Haberi
Armağan Ada ilk mezunlarını verdi

Tire’nin özel okullarından olan Armağan Ada Koleji, ilk mezunlarını görkemli bir mezuniyet töreni ile yuvadan uçurdu. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümlerinden mezun olan öğrencilerin aileleri ve akrabaları, bu güzel anlara şahit olabilmek adına Tire Belediyesi Gösteri ve Konferans Salonunu doldurdu.

Okul yönetimi tarafından organize edilen törende farklı yaş ve kategorilerdeki öğrenciler güzel gösteri ve etkinliklerin ardından mezuniyet belgelerini alarak bir üst eğitim kategorisine geçtiler. Okulu birincille bitiren Saba Naz Üçer, Okulun mezuniyet yaş kütüğüne, isim plaketini çaktı. Saba Naz Üçer, Türk bayrağını ve Okulun flamasını alt sınıftan bir öğrenciye devir teslim töreni ile teslim etti. Okulun kurucu temsilcisi Mustafa Ünveren, Okul 1.’si Saba Naz Üçer’e başarılarından dolayı plaket verdi.

Okul öğrencilerin sunduğu çeşitli dans gösterileri ve şiir sunumları beğeni aldı. Tören programı mezun öğrencilerin kep atması ile son buldu. Tören sonunda aileler çocukları ile bu mutluluğu paylaştı ve hep birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  HABER:  Engin ÜÇER

Kaynak: Editör:
Etiketler: Armağan, Ada, ilk, mezunlarını, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı