Haber Detayı
18 Şubat 2014 - Salı 09:32 Bu haber 2248 kez okundu
 
AK Parti’de meclis üyelerinin isimleri belli oldu
Yerel seçimlerin yine en favori partisi olan ve İzmir’de de iktidara gelmek için var gücüyle seçim çalışmalarını sürdüren ve bunu yaparken en önemli kozu olan hizmet vermede gösterdiği başarıyı ön plana çıkarmaya çalışan AK Parti’nin Tire’deki Belediye Meclis üyelerinin isimleri belli oldu.
Tire Haberi
AK Parti’de meclis üyelerinin isimleri belli oldu

Önümüzdeki günlerde iyice hız kazanacak olan yerel seçim çalışmaları öncesi, partiler açısından sancılı geçen son viraj olan belediye meclis üyeleri listelerinin belirlenmesi bu gün belli olacak. Başta seçimlerde daha çok iddialı olan partiler olmak üzere, tüm partilerin listelerinde hangi isimlerin olduğu halk tarafından merak konusu.

Bu partilerin başında gelenlerden biri de hiç şüphesi Adalet ve Kalkınma Partisi’dir. Mehmet Çeltikcoğlu’nu Belediye Başkan Adayı olarak belirleyen AK Parti’de belirlenen ve son hali netleşen meclis üyeliği listede beklenen isimlerin yanı sıra, farklı alanlardan ses getirecek sürpriz isimlerde yer aldı. Listede yer alan isimler şöyle:

AK PARTİ TİRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ:

1-Ali Taykut,  2-Ali Ayyıldız, 3-Fatoş Banu Yıldırır Şen, 4-Yahya Saldık, 5-Mustafa Maltepe, 6-Mustafa Selman İçelli, 7-İsmail Tapkın, 8-Hüseyin Öztürk, 9-Sacide Ebeoğlu, 10-Mehmet Ayhan Işık, 11-Mustafa İsmail Çetiner, 12-Osman Bozkurt, 13-Esra Batmazlar, 14-Tuncay Gündem, 15-Hüseyin Koçyiğit, 16-Fatih Kaya, 17-Mehmet Karamanlı, 18-Mustafa Türkoğlu, 19-Ahmed Hakan Kurtça, 20-Kevser Uymur, 21-Süleyman Polat, 22-Serkan Arslan.  KONTENJAN: 1-Gökçe Ok, 2-Bilge Çapkınoğlu, 3-Halil Gencoğlu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel, seçimlerin, yine, favori, partisi, olan, İzmir’de, de, iktidara, gelmek,
Yorumlar
Haber Yazılımı