Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 12:38 Bu haber 16696 kez okundu
 
Ailesinin gözleri önünde intihar etti
Tire’de bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Onur Merhan isimli genç, yaşadığı bunalımın etkisi ile aile üyelerinin de hazır bulunduğu bir ortamda kafasına tabanca ile ateş ederek intihar etti.
Tire Haberi
Ailesinin gözleri önünde intihar etti

Tire’de, üzücü bir intihar olayı yaşandı. Tire’nin Büyükkale köyünde meydana gelen intihar olayında Onur Merhan isimli genç adam, eşi de dahil aile üyelerinin de hazır bulunduğu amcasına ait bahçe evinde yanındaki tabancayı kafasına dayayarak ateş etti ve ailesinin gözleri önünde intihar etti.

AMCASININ BAHÇE EVİNDE CANINA KIYDI

Edinilen bilgilere ve iddialara göre olay şu şekilde meydana geldi: Tire’de özel bir işletmede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Onur Merhan isimli evli genç adam, dün akşam saat 21:00 sıralarında, Büyükkale köyü Arnavut Yolu mevkiinde amcasına ait bahçe evinde eşinin de aralarında bulunduğu aile üyeleri ile bir aradayken yanında bulundurduğu tabancayı kafasına dayayarak ateşledi ve intihar etti.

“KAFAM GÖVDEME AĞIR GELİYOR ARTIK !”

Yaşadığı bunalım sebebiyle intihar eden genç adamın, hangi sebeplerden dolayı bunalıma girdiği bilinmiyor. İntihar eden Onur Merhan isimli adam, intihar etmeden önce sosyal medyada “facebook” hesabından intihar edeceğini gösteren sinyallerin içinde yer alan paylaşımlarda bulunmuş. Onur Merhan isimli adam, intiharından yaklaşık bir saat kadar önce yaptığı paylaşımda; “Kafam gövdeme ağır geliyor artık…” şeklinde bir paylaşım yaptı. Daha sonra paylaştığı bir fotoğrafa ise “Winter is night yarın 3. Sayfa haberi…”

 

HABER: Kamuran KIZILBOĞA                             

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı