Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 15:20 Bu haber 3256 kez okundu
 
Minik A.Vahap sağlığına kavuşunca, ailesi de rahatladı
Tire Haberi
Minik A.Vahap sağlığına kavuşunca, ailesi de rahatladı

Gündeme geldikten sonra kısa sürede ülke gündeminde de yer eden Sevgi ve Bayram Albayrak çiftinin üç çocuklarının en küçüğü olan 1 yaşındaki Abdulvahap'ın yuttuğu oyuncak parçası ile 6 ay boyunca yaşaması ve bir türlü parçanın bulunup çıkarılamaması haber konusunun üzerinden kısa bir süre sonra ziyaret ettiğimiz minik Abdulvahap ve Albayrak ailesini diğer fertleri, altı ay öncesinde olduğu gibi yine huzurlu ve mutlu şekilde yaşamlarına devam etmekte.

ALBAYRAK ÇİFTİNDEN KÜÇÜK ÇOCUK SAHİBİ EBEVEYNLERE UYARI !

Genç çiftin en büyük çocuğu olan Gülşen ile ortanca çocukları Abdulkadir, yeniden sağlığına kavuşan ve keyfi yerine gelen küçük kardeşleri ile sevinç ve mutluluk içerisinde oyunlar oynamaya başladı. Çocuklarını bu şekilde sağlıklı ve huzurlu gördükçe rahat bir nefes aldıklarını ve bundan dolayı Allah'a şükrettiklerini belirten Albayrak çifti, küçük çocuk sahibi tüm ebeveynlere, dikkatli olmaları tavsiyesinde bulundu.

SAKLAMBAÇ EN GÖZDE OYUNLARI OLDU

Çocuklarının artık daha çok oyuncaksız oyunlarla vakit geçirip oyunlar oynadıklarını belirten baba Bayram Albayrak, "Çocuklar, bizim de çocukluğumuzda oynadığımız oyunları oynamaya başladı. Saklambaç en gözde oyunları oldu. Gülüp, eğlenmeleri ve neşeli halleri ile birlikte vakit geçiriyorlar."

 

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

 

 

 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Minik A.Vahap sağlığına kavuşunca, ailesi de rahatladı
Yorumlar
Haber Yazılımı