Haber Detayı
21 Kasım 2017 - Salı 07:45 Bu haber 46534 kez okundu
 
ADD yöneticileri ile üniversite öğrenciler kahvaltıda buluştu
Atatürkçü Düşünce Derneği Tire Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek bünyesinde bulunan konuk evinde kalan üniversite öğrencileri ile kahvaltıda buluştu.
Tire Haberi
ADD yöneticileri ile üniversite öğrenciler kahvaltıda buluştu

Tire’ye üniversite eğitimi için gelen kız öğrencileri bünyelerinde yer alan konuk evinde misafir eden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Tire Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz gün öğrencilere güzel bir sürpriz yaparak kahvaltı daveti organize etti.ADD Yöneticilerinin de katıldığı kahvaltı dayanışma ve moral amaçlı yapıldı. Kahvaltı 60 kişilik bir grupla TirePark AVM 'İstanbul Çaycısı' adlı mekanında gerçekleşti.

YETİŞMELERİ İÇİN TAM DESTEK

Tire ADD Başkanı Murat Özan kahvaltı programında kısa bir konuşma yaptı. Özan konuşmasında; ‘Üniversiteli öğrencilere her türlü desteği Dernek olarak verdiklerini, öğrencilerin Atatürkçü, cumhuriyetçi, bayrağını ve vatanını seven bireyler olarak geleceğe yön veren çağdaş insanlar olarak yetişmelerine katkı vereceklerini’ söyledi.

DERNEK YÖNETİMİNDEN TAM KATILIM

Kahvaltıda Dernek Başkan Murat Özan ve eşi Selma Özan, başkan yardımcıları; Lütfü Vural eşi ve kızı, Sayman Kenan Alin ve eşi, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Rıza Türköz ve eşi, Fikret Özcan Torun ve eşi, Uğur Gönenç, Namık Kemal Dinçer ve eşi katıldılar. Ayrıca derneğe maddi ve manevi destekte bulunan üye Mustafa Özer ve eşi ve derneğin eski başkanı Günay Özbek eşi ve kızıyla kahvaltı da bulundular.

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atatürkçü, Düşünce, Derneği, Tire, Şubesi, Yönetim, Kurulu, Üyeleri, Dernek, bün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ADD yöneticileri ile üniversite öğrenciler kahvaltıda buluştu
ADD yöneticileri ile üniversite öğrenciler kahvaltıda buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı