Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 14:04 Bu haber 3935 kez okundu
 
Aday Adayı Ayten Gülsever,"HİZMET YARIŞINA ÇIKIYORUM”
Cumhuriyet Halk Partisi Tire Belediye Başkan Aday Adayı, CHP Genel Merkez Enerji Komisyonu Üyesi Ayten Gülsever aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkan Vekili Şenol Uçar’a teslim etti.
Siyaset Haberi
Aday Adayı Ayten Gülsever,

Sabah saatlerinde ilçe binasında partililerin de katıldığı törende aday adaylığı başvuru dosyasını CHP Tire İlçe Başkan Vekili Şenol Uçar’a teslim eden CHP Genel Merkez Enerji Komisyonu Üyesi Ayten Gülsever, “Bugün hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. Hayatı bürokraside, sivil toplum örgütlerinde, meslek örgütlerinden geçmiş ve hep halka hizmet etmeye çalışan biri olarak bugün yeni bir hizmet yarışına çıkıyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

CUMHURİYET BİZ KADINLAR İÇİN BİR DEVRİMDİR

Gülsever yaptığı açıklamada şunları kaydetti, “İzmir’imiz, Tiremiz Cumhuriyettir ve Cumhuriyet en çok biz kadınlar için bir devrimdir. Büyük Atatürk’ün izinde bu ülkenin kaderini ancak ve ancak kadınlar değiştirebilir. Buna inanarak yola çıkıyorum. Bizim ülkemize, tarihe ve Atatürk’e borcumuz var. Bize bu kadar güvenen biz eşit bir yurttaş statüsü veren Atatürk’ün ülkesi, eserleri Cumhuriyetimizin kazanımları sahipsiz değildir. Biz bu ülkenin kadınları olarak Cumhuriyet’in bizim için ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için aday oldum bunun için yola çıkıyorum.”

 

TİRE’DE YARATACAĞIMIZ MODEL ÖRNEK OLACAK

“Tiremizi ekonomik, kültürel ve sosyal alanda marka bir ilçe haline getireceğiz. İlçemizin tarihi ve sosyal dokusunu koruyarak, onu her alanda kalkındıracağız. Tire’de hep birlikte görülmemiş bir başarı hikâyesini hep birlikte yazacağız. Bizim azmimiz, Tire’nin potansiyeli ile çok büyük başarılara imza atacağız. Artık her kent, her ilçe bir marka olmak zorunda. Herkes kendi markasını yaratmak durumunda. Biz Tire’de olan üretilen ne varsa birer marka yapacağız. Burada üretilen emek, burada üretilen ürünler karşılığını bulacak. Tire’de yaratacağımız model örnek olacak ve herkes-de bir belediyecilik modelinden söz edecek. Tire’yi ülkemize ve dünyaya açacağız. Çok önemli ulusal ve uluslararası işbirliklerini yaşama geçeceğiz.”

 

HEPİMİZİN YOLU AÇIK OLSUN

“Bütün aday arkadaşlarıma, bugüne kadar Tire’ye hizmet eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ancak bu bir hizmet yarışıdır, bu bir bayrak devridir. Hepimizin amacı Tire’yi hak ettiği yere taşımak ve halkımızı mutlu etmektir. O nedenle Tire’de herkesle birlikte omuz omuza çalışacağız. Hiçbir ayrımcılık yapmadan, kimseyi dışlamadan bir büyük aile olacağız ve hep birlikte başaracağız.Katıldığınız destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum.Hepimizin yolu açık olsun.”

 

CHP’NİN İÇİNDEN BİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLE

CHP Tire İlçe Başkan Vekili Şenol Uçar da yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere daha önce 4 aday adayı arkadaşımız başvurusunu yaptı. Devlet memurları ve kamu çalışanları için süreç devam ettiği için bugün de Ayten Gülsever Hanım başvurdu. Biz yönetim olarak daha önce de deklare ettiğimiz gibi biz bütün aday adaylarına eşit mesafedeyiz. Partimiz kimi aday gösterirse yanında durmayı, onla birlikte her türlü aktiviteye katılmayı uygun buluruz. Ayten Hanıma başarılar diliyoruz. CHP’li ve CHP’nin içinden bir belediye başkan adayı ile 64 yıl sonra Tire’ye diktiğimiz CHP bayrağını indirtmemeye gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aday, Adayı, Ayten, Gülsever,"HİZMET, YARIŞINA, ÇIKIYORUM”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aday Adayı Ayten Gülsever,
Aday Adayı Ayten Gülsever,
Yorumlar
Haber Yazılımı