Haber Detayı
06 Mart 2018 - Salı 10:11 Bu haber 2838 kez okundu
 
İYİ Parti’den Erzurumlular Derneği’ne ziyaret
İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı, İzmir’den gelen partili konuklarıyla birlikte Tire Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti.
Tire Haberi
İYİ Parti’den Erzurumlular Derneği’ne ziyaret

Adeta seçim çalışmalarına şimdiden başlayan İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı yönetimi, önceki gün Tire Erzurumlular Derneği Lokali’ne bir ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Atakan Duran ve yönetim kurulu üyeleri ve Tire Belediye Meclisi üyesi Doğukan Eroğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaret; dostluk, kardeşlik, beraberlik vurgusu ile yapıldı. İYİ Parti Merkez Danışma Kurulu üyesi Yılma Durak ve İzmir İl Sekreteri Hüsmen Kırkpınar ile beraberlerinde İzmir’den gelen partililerinde katıldığı ziyarete Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih Hayali de katıldı.

DERNEK BAŞKANI KASAPOĞLU KARŞILADI

Dernek Başkanı Tuncay Kasapoğlu’nun kapıda karşıladığı heyet üyeleri lokale geçtikten sonra kendilerine Erzurum’un meşhur cağ kebabı ikram edildi. Yenilen yemeğin ardından başlayan çay faslıyla birlikte konuşmalar ve sohbetler de başladı.

YILAM DURAK’TAN ÖNCE SÖZ ALAN İSİMLER KISA KISA KONUŞTU

Dernek Başkanı Tuncay Kasapoğlu, konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Daha sonra söz alan Atakan Duran, davetlerini kırmayarak Tire’ye gelen İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Danışma Kurulu üyesi Yılma Durak ve  onunla birlikte gelen Kurucu İl Sekreteri Hüsmen Kırkpınar ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Kadıoğlu’na teşekkür etti. Sonrasında sözü Hüsmen Kırkpınar aldı ve konukseverliklerinden dolayı Dernek üyelerine teşekkür etti.

“İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİ OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞTIR”

Son olarak sözü Yılma Durak aldı. Durak, “Coğrafyamızda Amerika ve İsrail’in büyük projeleri var. Güçlü ve diri olmak zorundayız. Şuan Meral Akşener tüm Türkiye’nin umudu olmuştur. İyi Parti bir cesurlar hareketi olarak ortaya çıkmıştır. Biz de büyük Türkiye için hiçbir şahsi karşılık beklemeden, Sayın Meral Akşener hanımefendinin yanında yer aldık. Değerli hemşehrilerim, beni iyi tanır ve bilirsiniz. Bizlere yakışan Meral Akşener’in yanında yer almaktır. Bu güzel davet için Sayın İlçe Başkanımız Atakan Duran ve yönetimine teşekkür ederim. Ayrıca Erzurumlular Derneğine de teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

                                                                                                                   

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı