Haber Detayı
15 Şubat 2014 - Cumartesi 10:04 Bu haber 2759 kez okundu
 
‘Sevgililer Günü’ çarşıya hareket getirdi
Sevgililerini mutlu etmek için çabalayan Tireli aşıklar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ilk önce yaptıkları alışverişlerle Tireli esnafları mutlu etti.
Tire Haberi
‘Sevgililer Günü’ çarşıya hareket getirdi

Tüm dünyada ‘Sevgililer Günü’ olarak kutlanan 14 Şubat tarihi Tire’de hareketli bir güne sebep oldu. Çiçekçiler, hediyelik eşya satıcıları, restoranlar, kafeler ve farklı sektörlerden birçok iş yeri, bu günde aşıkların sevgililerini mutlu etme çabası sayesinde güzel kazanç elde etti. Başta çiçekçiler ve hediyelik eşya satıcıları olmak üzere bazı esnaflar günler öncesinden bu özel gün için hazırlık yapmış ve çeşitli kampanyalar başlatmıştı.

Esnafı büyük beklentiye sokan bu günde, vatandaşlar sevgilileri için harcama yapmaktan kaçınmayınca, esnafın beklentisi de gerçek oldu. Tireli esnaflar, elde ettikleri kazançla sevgililerden önce mutlu oldu.

ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

Tire’nin önde gelen çiçekçi firması Lider Çiçekçiliğin işletmecisi Sezai Çelik, 14 Şubat’ın bu sene oldukça yoğun geçtiğini, çiçek yetiştiremediklerini, vatandaşlara taleplerini karşılamakta güçlük çektiklerini söylerken; hediyelik eşya satıcısı Ayhan Yiğit ise, işlerin durumundan memnun olduğunu, vatandaşın sevgilisini hediyelerle mutlu etmeyi ihmal etmediğini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgililerini, mutlu, etmek, için, çabalayan, Tireli, aşıklar, 14, Şubat, Sevgil
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘Sevgililer Günü’ çarşıya hareket getirdi
‘Sevgililer Günü’ çarşıya hareket getirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı