Astroloji

 

 

 
Akrep 2020-08-12
İlişkilerde denge sorunu içinde olabilirsiniz. Kafanıza olayları çok fazla takmak ya da bazı dedikodularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Gizli kalmış bazı olayları öğrenebilirsiniz. Ortaklıklarınız varsa burada ani bazı yol ayrımları söz konusu olabilir. Mümkün oldukça kariyerinize daha fazla odaklanmanız gereken bir gündesiniz.
 
Aslan 2020-08-12
Kariyeriniz ile ilgili bazı manipülasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Hızlı ve aceleci işler içine girmeyin. İstemediğiniz konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki kurmak ya da yeni bir iş geliştirmek için güzel bir gün. Bugün ilişkileriniz içinde yaşadığınız baskılara boyun eğmek yerine kendi ihtiyaç ve isteklerinizi ön plana almalısınız. Tavrınızı koyarken öfkeli olmamalısınız.
 
Balık 2020-08-12
Yakın çevre arkadaşlarınızdan aldığınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Biraz daha olumlu ve pozitif yönde yaşama odaklanın. Seyahat etmek ya da projelerinizi ortaya sunmak için keyifli bir gündesiniz. Ne konuştuğunuza veya ne dediğinize bugün ayrıca dikkat etmelisiniz. Yarım kalmış iş projelerinizi tamamlamamanız adına bazı şanslar elde edebilirsiniz. Fırsatları doğru gözlemleyin. Yeni bir başlangıç ya da yeni bir teklif alabilirsiniz.
 
Başak 2020-08-12
Seyahatler, taşınma ya da eğitim hayatınızla ilgili bazı konular bugün gündeminizde olabilir. Maddi konularınızla ilgili alacağınız desteklerle bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İyimser olmak için elinizden geleni yapın. Kendinizi eleştirip olumsuz yargılarda bulunmak yerine daha pozitif düşünceler içine girin. Yaşamın gerçek yönlerini fark edeceğiniz bir gündesiniz.
 
Boğa 2020-08-12
İlişkilerde bazı manipülasyonlar yaşayabilir ve tahmin etmediğiniz ortamlarda bazı gerilimleri yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili görüşlerinizi sunarken oldukça sakin ve sabırlı bir tavır içerisinde olmaya özen gösterin. Parasal konularda hırs yapmamaya özen gösterin. Hayatınızın en önemli geçiş süresindesiniz. Öfkeli olmayın.
 
İkizler 2020-08-12
Kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda olmaya özen gösterin. İçe çekilmiş ve sanki arkanızdan işler dönüyor gibi gelebilir. Bazı konularda zorlayıcı etkiler söz konusu olabilir. Yeni bir yola yeni birtakım hedeflere ilerlemek isterken bazı insanlar tarafından manipüle ediliyor olabilirsiniz. Kararlarınızı gözden geçirirken biraz daha esnek davranmalısınız. Hayatın size sunduklarını anlamaya çalışın.
 
Koç 2020-08-12
Finansal anlamda kendinizi yetersiz hissediyor ya da ani ödemelerden dolayı öfkeli davranıyor olabilirsiniz. Biraz parasal konularınızı dengeye almanız gerekmektedir. İş sorumluluklarınızda biraz daha stresi azaltmak için planlı olmanız yeterli olacaktır. Kredi, borçlar veya ödemeler ile ilgili konular sizi meşgul edebilir. Mümkün oldukça tutumlu olmayı ve gereksiz harcamalar yapmamayı seçin.
 
Kova 2020-08-12
Evinizle ilgili konular ya da ebeveynlerinizle ilgili durumlar çok fazla ön planda olabilir. İş hayatınızda bazı manipülasyonları yok etmek isteyebilirsiniz. Bunlara karşı insanları değiştirici bir tavır içinde olmayın. Bu sadece sizi yorar. Kurallara uymadığını düşündüğünüz insanlarla belli bir gerilim içine girebilirsiniz. Kendinizi bu tür insanlardan uzak tutun.
 
Oğlak 2020-08-12
Kariyer ilişkileriniz sizleri gereğinden fazla zorluyor olabilir. Bugün duygusal iletişime daha çok ihtiyacınız var. İletişimde sert bir üslup içinde olmayın. İlişkilerde denge bulmakta zorlanabilirsiniz. Parasal konularda yeni çözümler içinde olmanız gerekmektedir. Anlamadığınız ve sizin kurallarınıza ters düşen şeylere ilk başta çok tepki veriyor olsanız da bugün daha anlayışlı olmayı seçin.
 
Terazi 2020-08-12
Bugün parasal konularınız gündeme gelebilir. Alacaklar, hukuksal konular ya da ödemelerinizde bazı aksilikleri gereğinden fazla önemsemeyin. Biraz daha ketum olmanız gereken bir gün. Bazı akrabalarınızın karşı karşıya kaldığı problemler gelecek planlarınızı yenilemenizi ve hayat hakkında daha fazla düşünmenizi gerektirebilir. Yardıma hazır olmanız güzel, bu sayede yeni tecrübeler de edinebilirsiniz.
 
Yay 2020-08-12
İş ortamınızda bazı durumlar istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde fevri olmayın. Sorumluluklar sizi yoruyor ve gereğinden fazla sorumluluk üstleniyor olabilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha fazla dikkat edin. İletişim yönünüzü kuvvetlendirmek için kendinizi geliştirin.
 
Yengeç 2020-08-12
Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ya da sosyal çevrenizle yapacağınız görüşmeler her zamankinden daha fazla önem taşıyabilir. Hedeflerinizi bugün gözden geçirin ve gerçek bir sevgiye eğilin. Artık korkularınızı bir kenara bırakın. İnsan bir şeyi yapmaya kendini zorlamadıkça her zaman kolay olan ne ise o yönde hareket eder. Hayallerinizi gerçekleştirmenize belki de çok az bir zaman kalmış olabilir.

 

 

Kaynak: 2020-08-12

 

Haber Yazılımı